חדרים באשדוד

אשדוד היא עיר ענקית, החמישית בגודלה בישראל. יש בה מבחר רחב של אטרקציות, בפנים ובסביבתה. התיירות מהווה חלק חשוב מפרנסתה של העיר ולכן ישנו מבחר רחב של חדרי נופש באשדוד, כמו גם בתי מלון וחדרי אירוח. חדרים באשדוד ממוקמים בחלקם הגדול ליד הים. כמו בערי חוף אחרות, הים מהווה אטרקציה נכבדת בעיר. באשדוד ישנה רצועת ים ארוכה ויפה מצפון העיר ועד לדרומה. לאורך החוף ישנם חולות יפים ולבנים כמו גם טיילת מטופחת הכוללת מסעדות, בתי קפה ערבי, פארקים. ניתן להעביר תקופה רב בחוף הים של העיר.

 

בחוף הדרומי של העיר ישנה מצודה עתיקה אשר נועדה לזוגות חובבי רומנטיקה. אין כמו לעלות אל המצודה, להביט אל הגלים המתנפצים אל החוף ורגיל לחיות את הרגע. צימרים עם ג'קוזי ג'קוזי הפך לחלק בלתי נפרד במלונות רבים. ישנם חדרי נופש באשדוד בהם האמבט זרמים נמצא בחדר וישנם כאלה בהם האמבט זרמים חיצוני ונמצא בחצר או במרפסת. אמבט זרמים מהווה הנאה אמיתי לאורחי החדר אירוח. את הרחצה בו ניתן לעשות באופן מענג באופן מיוחד תוך הוספת שמנים או קצף שניתן לאתר בחדר האמבטיה. ישנם מקומות בהם האמבט זרמים הוא אמבט זרמים טיפולי ספא בו הזרמים חזקים במיוחד ומהווים תחליף לטיפול.

 

קחו לכם כמה ימים בהם ביכולתכם להנות מרחצה בג'קוזי, רק שניכם, תוך שתיה של משקה משובח וצפיה על הנוף. כדאי לבחור חדרים אשר פונים אל הים על מנת שהתמונה הנשקפת מתוך החדר אירוח תהיה משרה אווירת רוגע ושלוות, גם אם החדר אירוח הוא בתוך העיר. טיפול זוגי רומנטי- תקופה יוקרתיות זוגי רומנטי ואישי טיפול זוגי רומנטי הוא אחד הפינוקים כיפיים שלא כדאי לוותר עליהם כאשר מזמינים חופשה בצימר.

חדרים לפי שעה באשדוד

ישנם סוגים רבים של טיפולים. כל אחד יכול להזמין את הטיפול בשיטה אליה הוא מתחבר. ישנן שיטות שמקורן מהמזרח כמו עיסוי תאילנדי, שיאצו או טווינה. בכולן ישנם עיסוי ולחיצות המגיעים לרקמות הפנימיות ביותר. הם משחררים שרירים תפוסים, משחררים את זרימת הדם והאנרגיות בגוף. ישנה רפלקסולוגיה- שיטה המתמקדת בכפות הרגליים, טיפול בעזרת אבנים חמות- שיטה שמקורה אינדיאני ומשתמשת בחום ובחומר שממנו מורכבות האבנים כדרך לטיפול. טיפול הוא ערך מוסף לכל אחד בנפרד וגם לכם בתור זוג. זוהי חוויה משותפת ותקופה בילוי ביחד. הרבה אוכל צימרים באשדוד ובכלל מפנקים את אורחיהם גם בעזרת אוכל.

 

ישנם חדרים אשר בהם ארוחת הבוקר היא חלק בתי נפרד מהשרות וכאלה בהם יש להזמינה בנפרד. חבל לוותר על הארוחה כי היא אמידה ומשובחת במרבית המקומות. חדרים יוקרתיים מכבדים גם במגוון כיבודים קטנים כמו עוגיות, פיצוחים, פירות, שוקולדים ועוד. לחופשה מהממת באמת, בררו מה תקבלו בצימר מיד עם הגיעכם. יש להניח כי תגיעו רעבים לאחר הנסיעה ברכב אליו. צימר עם בריכה אחת החלוקות בין זני החדרי נופש היא לפי חדר אירוח עם בריכה פרטית וחדר אירוח ללא בריכה פרטית.

 

בקיץ בריכה פרטית היא בילוי חשוב ומרכזי בעת יציאה לנופש. גם אם עלות החדר אירוח ממש קצת גבוהה יותר בשל כך, כדאי לגלות חדר אירוח שתהיה בו בריכת שחייה לרשותכם בכל רגע שתחפצו, גם בשעות הזעירות של הלילה.

שם הצימר \ חדר \וילה : מוטל אשדוד | איזור : דרום | ישוב : אשדוד
החל מ: 180 ₪
טלפון :

052-9097349

שם הצימר \ חדר \וילה : מוטל אשדוד | איזור : דרום | ישוב : אשדוד
החל מ: 180 ₪
טלפון :

052-9097349